fbpx

O společnosti

30

let na trhu

13.000

prodaných vozů

40

odborníků

Prodej vozů Mazda Ostrava

Společnost Autolaros Speed s.r.o. působí v prodeji a servise automobilů v ostravském regionu již více než třicet let. Jsme autorizovaný prodejce vozů Hyundai a Mazda. V komplexně vybaveném autocentru v Ostravě Hrabové se o naše zákazníky stará tým 40 kvalifikovaných odborníků.

Při prodeji nového vozu jsme Vám schopni doporučit nejen vhodný typ a model automobilu, ale také zajistit nejvýhodnější nabídku financování, pojištění včetně vyřízení veškerých formalit, vykoupit ojetý vůz na protiúčet a samozřejmě také zajistit registraci nového automobilu.

Náš servis automobilů je vybaven nejmodernější technologií. Máme vlastní karosářskou a lakýrnickou dílnu s certifikací. Současně jsme smluvním servisem většiny pojišťoven, což pozná zákazník především při zkrácení termínu oprav na minimálně možnou dobu. Zajišťujeme STK a měření emisí. Disponujeme také vlastní autopůjčovnou.

Rok 2011 je pro společnost Autolaros Speed mezníkem v prodeji firemním zákazníkům. Od společnosti Hyundai nám byl udělen, jako jednomu z mála partnerů Hyundai v ČR titul Front Dealer. Stali jsme se Hyundai fleet business centrem v moravskoslezském kraji.

Firma Autolaros speed Ostrava
O společnosti Autolaros speed

Nezadržitelný růst prodeje vozů Hyundai nás ze strategických důvodů přiměl v roce 2012 k záměně prodejních prostor a jejich kompletní rekonstrukci. Postupně jsme zmodernizovali prodejnu nových vozů i servisní zázemí.

V roce 2015 jsme reagovali na posílení image značky Mazda a jako jedni z prvních v Evropě jsme zavedli v život nový prodejní koncept v galerii Mazda.

V roce 2018 jsme rozšířili náš areál o dalších 4000m², kde jsme vybudovali zázemí prodeje referentských a ojetých vozů se zárukou.

V roce 2020 jsme se stali certifikovaným prodejcem elektrické mobility a ve spolupráci s ČEZ jsme v našem areálu vybudovali veřejnou rychlonabíjecí stanici.

Mnohé se změnilo, ale náš cíl zůstává pořád stejný. Dobře odvedená práce za použití nejvyšších standardů kvality a originálních náhradních dílů. Úsměv na tváři a spokojený zákazník. To je náš cíl…

Společnost autolaros Speed