fbpx

Fleet Business Center

5 let Komplexní záruky bez omezení KM

5letá záruka bez omezení najetých kilometrů*

* Pětiletá záruka Hyundai bez omezení najetých kilometrů v závislosti na datu výroby, době dodání a skladování se na vůz může vztahovat původní záruka, uvedená v garanční knížce.

Záruka na baterie: 2 roky (s výjimkou IONIQ lithium-iontových polymerových akumulátorů dodávaných se zárukou 8 let nebo až 200 000 km podle toho, co nastane dříve).

Hyundai poskytuje dvouletou záruku na všechny originální náhradní díly a příslušenství Hyundai.

Neexistují žádné limity na dobu, po kterou Vám budeme přinášet klid na duši, a proto je vedle námi poskytované záruky bez omezení najetých kilometrů každý vůz Hyundai rovněž chráněn před korozí.

Všeobecně se poskytuje pětiletá záruka na lak u všech modelů pro neomezený počet ujetých kilometrů.*

* Na vozidla, která budou využívána komerčně (taxi, vozidla k pronajmutí atd.), se vztahuje tříletá záruka s limitem 100 000 ujetých kilometrů.

5letá asistenční služba

I když je to nepravděpodobné, pokud by přece jen došlo na Vašem vozidle Hyundai k poruše, vztahuje se na Vás asistence na silnici, a to po dobu 5 dlouhých bezstarostných let, ať už jste v tuzemsku, nebo v zahraničí.*

*K dispozici pouze v určených zemích

5 let bezplatných kondičních prohlídek

Při každoroční prohlídce stavu vozidla se zachytí všechny drobné problémy dříve, než se z nich stanou vážné problémy a tím budete mít zajištěno, že vlastnictví vozu Hyundai s sebou pro Vás nenese žádné nepříjemnosti ani starosti. Prohlídka stavu vozidla se vztahuje na: motor, převodovku, řízení, zavěšení, brzdný systém.

5 let každoročních prohlídek vozidla lze vyměnit za kterýkoliv jiný servisní program*.

*Poskytuje se pouze v určených zemích

Program permanentní mobility Hyndai

Program permanentní mobility

  • Unikátní program pro majitelé vozů Hyundai
  • Neocitnete se bez automobilu ani v případě nutnosti opravy v servisu
  • Při servisu delším než den vám zajistíme po celou dobu opravy náhradní vůz
  • Náhradní vůz bude ve stejné nebo vyšší kategorii
  • Náklady na ujeté kilometry se nehradí

Jedinečný program péče o zákazníky

Fleetoví zákazníci mají díky rozsáhlé evropské dealerské síti k dispozici prvotřídní servis a o jejich péči se starají speciálně vyškolení fl eetoví dealeři. Hyundai celosvětově vytváří řešení, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Kromě evropského původu a konstrukce zvyšuje atraktivitu vozů Hyundai program pětileté komplexní záruky. Tato unikátní nabídka zahrnuje neomezenou pětiletou záruku, pět let silniční asistenční služby a pět let kondičních prohlídek zdarma – tato nabídka nemá mezi ostatními výrobci konkurenci.

Působení v Evropě

K dosažení vynikající kvality po celém světě vytvořila společnost Hyundai v klíčových teritoriích místní provozní centra. V Evropě se nacházejí tři výrobní závody včetně nejmodernějšího závodu v Nošovicích (Česká republika) vybudovaného nákladem 1,1 mld. € a evropské centrály v německém Offenbachu.

Evropské technické centrum pro konstrukci a návrh nových vozů Hyundai sídlí v německém Rüsselsheimu. Toto centrum zároveň slouží jako „center of excellence“ pro vývoj dieselových motorů. Díky zaměření na potřeby a očekávání evropských zákazníků se značce Hyundai podařilo v posledních letech v Evropě dosáhnout významného pokroku. Například emise CO2 u vozů Hyundai patří mezi nejnižší na trhu a díky úsilí evropského výzkumného a vývojového týmu již dnes překonávají přísné požadavky evropské legislativy, které vstoupí v platnost v roce 2012.

Růst Hyundai jako výrobce i jako značky běží úžasným tempem. V roce 2003 nebyla společnost v seznamu 100 největších světových fi rem vůbec uvedena, zatímco v roce 2009 již značka Hyundai zaujímala ve zprávě Interbrand/Business Week 69. příčku a stala se tak osmou takto hodnocenou automobilkou, kdy předčila značky jako Porsche či Lexus. K naplnění ambiciózních plánů růstu tržního podílu a spokojenosti zákazníků vynakládá Hyundai velký objem finančních prostředků do svých zaměstnanců a služeb. Byl posílen evropský fl eetový tým, který nyní vytváří solidní mezinárodní zázemí pro další rozvoj fleetových prodejů vozů Hyundai.

Tým v ústředí řídí fl eetové prodejce v jednotlivých zemích a zajišťuje soudržnost a jednotnost fleetových a leasingových aktivit značky. Typickým znakem fl eetových aktivit značky Hyundai jsou přímý kontakt se zákazníky a profesionální péče. Fleetoví zákazníci mají k dispozici komplexní služby díky stále se rozšiřující síti Fleet Business Center (FBC) po celé Evropě. V České republice je v současné době k dispozici 12 Fleet Business Center, kde jsou speciálně vyškolení pracovníci připraveni poskytnout vám prioritní a osobní přístup.